We Will Open The Worldof knowledge for you!
  • ingilizcede anadil metodu
  • online_seviye_tespit_ingilizce_almanca

Bursa Ana-Dİl EĞİtİm Merkezİ

İngilizce'yi anlıyor ama konuşamıyorum! | Biliyordum ama unuttum, kullanmayınca böyle oluyor. | Almanca çok zormuş, artikel diye bir şeyler varmış, hayatta öğrenemeyiz.| Yabancı dil kursları zaten ingilizce öğretmiyor ki. | Çok önemli, hep duyarız, bir lisan bir insan! | Gibi...


Eğer şuan bu sayfayı, üst kısımda yazdığımız, zaman zaman birçok kişi tarafından yapılan bir içsel serzenişin örneklerini okuyorsanız demekki siz de kendi değişiminizi gerçekleştirme yolunda bir adım atmış bulunmaktasınız. Öncelikle hatırlatmalıyız ki, dil öğrenimi emek isteyen bir süreçtir.

Diğer bir husus ise, hangi yabancı dil eğitimini, ne kadar süre ile alacağınız ve bu eğitime hangi aşamadan başlayacağınızın belirlenmesidir. Bu konularda yabancı dil kurslarında ki Eğitim Uzmanları sizlere yardımcı olacaklardır. Ayrıca, bütçe konusu da devreye girdiğinde, alacağınız hizmetin ücreti ve süresi de seçmenizde önemli rol oynayacaktır. Fakat yine bir önemli konudur ki; eğitiminiz söz konusu olduğunda konuya sadece ücretsel açıdan bakmamanız gerektiğini de birkez daha vurgularız. Öğrenci; dersin izleyicisi değil, bizzat aktörü olmalı! Özetle, yabancı dil kursları fiyatlarının araştırılması bir sonraki aşamanız olmalı.

      

    fuar       arama_motoru

Tüm bu gibi soruların cevabını kendinize vermeye başladığınızda, kendinizi gerçekten bir yabancı dil eğitimine istekli gördüğünüzde geriye kalıyor eğitimi alacağınız, size yabancı dil bilgisini, sevgisini aşılayacak kursu araştırmaya, bulmaya. Arkadaş tavsiyeleri, broşürler, reklam panoları, ilgili fuarlar ve internet araştırma kaynaklarından bazılarıdır. Çağımızın, teknoloji çağı olduğunu da varsayarsak özellikle arama motorlarına yazılan ''Bursa İngilizce Kursları'' gibi kelimeler başı çekmektedir.
     bursadaki ingilizce kursları


Sonuç olarak, sadece internet üzerinden aramak ile yetinmemenizi, verilecek hizmeti detayı ile öğrenmenizi, dil kursu'nun M.E.B. denetiminde olup olmadığını, hukuksal alt yapısını, eğitim materyallerinin kalitesini ve eğitmen kadrosunun kalitesini de araştırmanızı öneririz. Kısacası kurs göreceğiniz kuruluşla iletişim halinde olun. E-Posta gönderin, telefonla iletişim kurun, gerekirse merkezine kadar gidip bizzat yerini görün. Herşey içinize sinsin, daha başlamadan içinizdeki hevesin sönmesine tanık olmayın. Bizler, Bursa'da tek merkezi bulunan ve başka şubesi olmayan, 15 Yıllık Dil Eğitimi tecrübesiyle Ana-Dil Eğitim Merkezi olarak tüm yabancı dil öğrenmek isteyen bireyleri kendi öğrencimiz olarak görüyor ve benimsiyoruz. Fiziksel olarak kendi öğrencilerimiz olmasalar dahi, dil eğitimi süreçlerini en içten duygularımızla destekleyip, yanlarında olduğumuzu bir kez daha hatırlatıyoruz, gerek yurt içinde olsun, gerekse yurt dışında olsun, tüm yabancı dil eğitimi alan öğrencilerin eğitim-öğrenim süreleri boyunca başarılar diliyoruz.

                                                           dil kursları bursa broşür

                                                        

*Bursa Ana-Dil Eğitim Merkezi olarak bizi daha detaylı tanımanız için HAKKIMIZDA sayfamıza bakabilir, EĞİTİM METODUMUZ bağlantısından merkezimizde uygulanan eğitim tekniği hakkında bilgi sahibi olabilir, KURUMSAL EĞİTİM bağlantısından kurumsal firmalar için hazırladığımız eğitimlerimiz hakkında bilgi ve online teklif alabilir, her türlü konuda bilgi alış-verişi için İLETİŞİM bağlantısından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İNGİLİZCE PROGRAMLARIMIz


ALMANCA PROGRAMLARIMIz

 

anadilden_haberler

“ A1 Aile Birleşimi Sınavı Hazırlık Kursu İçin Kayıtlarımız Başladı! Almanya'ya Ana-Dil ile Adımlayın... Detaylı Bilgi İçin BURAYA TIKLAYARAK İletişime Geçiniz.

_____________________________

ANKETİMİZE KATILIN
Hangi Yabancı Dili Öğrenmek İsterdiniz?
Son Durum
 

 

_____________________________

“Online Öğrenci Destek Sistemi Web Sitemize Eklenmiştir. Artık Öğrencilerimiz Ev veya İşyerlerinden de Genel Tekrar Yapıp, Eğitim Notlarına, Diğer Yardımcı Kaynaklara ve Online Chapter Deneme Sınavlarına 7 Gün 24 Saat, Kendilerine Özel Verilecek Kullanıcı Adları ve Şifreleri ile Ulaşabilecekler.

   kurumsal referanslarımız                                     iletişim formu                               anadil foto galeri

                   Facebook Sayfamız                                                                         Twitter Hesabımız                                                           Ana-Dil Foursquare/Swarm'da!

                                                                                                                                                                                                    

                                                      Copyright © 2015 www.ana-dil.net     | Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Kullanılamaz.   |   Design by Ana-Dil Web